Modne napisy podświetlane na ścianę

W dzisiejszych czasach możemy w prosty sposób i naprawdę niewielkim nakładem pieniężnym ozdobić nasz pokój tak, aby prezentował się bardzo modnie i nowocześnie. Mowa tutaj oczywiście o ozdobach, które nie tylko po prostu ładnie wyglądają, ale też są użyteczne, jak na przykład podświetlane litery.

Piękne napisy na ścianę

podświetlany napis na ścianęPrzeglądając różne inspiracje w internecie odnoszące się do wystroju wnętrz nietrudno napotkać coraz więcej zdjęć ukazujących pokoje w których widnieją różne napisy na ścianie. Nie takie namalowane, lecz świecące! Takie rozwiązanie jest świetnym sposobem na nowoczesne udekorowanie pomieszczeń. Podświetlany napis na ścianę może występować w wielu wariantach. Niektóre litery są płaskie, inne bardziej przestrzenne, a w przypadku czcionek naprawdę nic nas nie ogranicza ponieważ wiele firm oferuje zrobienie takich liter na zamówienie również pod względem fontów uwzględniając w tym także różnego rodzaju loga. Podświetlane napisy występują w dwóch wariantach. Jeden wykorzystuje normalne, większe żarówki, zaś drugi diody led. Wybór podświetlenia powinien być podyktowany tym, jak duży napis chcemy mieć. Jeżeli nasz napis będzie krótki, ale chcemy, aby był duży wówczas warto wybrać opcję z żarówkami większymi. Jeśli jednak ma być to dłuższy napis, a w dodatku jeszcze ma zostać stworzony z bardziej wymyślnej czcionki to wtedy najlepiej sprawdzą się diody LED, które są mniejsze i dają dzięki temu większe pole do popisu względem tworzonych kompozycji. 

Litery na ścianę są coraz modniejszym dodatkiem zarówno do młodzieżowego pokoju, jak i do każdego pomieszczenia w naszym mieszkaniu. Zajmują one powoli miejsce niegdyś równie modnym taśmom ledowym, które jednak potrafią nieco drażnić nasz wzrok na dłuższą metę. Takie napisy są znacznie bardziej subtelne i jednocześnie widowiskowe. Super sprawdzają się także przy różnego rodzaju sesjach zdjęciowych w których możemy ująć taki napis na fotografii, lub posiłkować się jedynie delikatnym światłem, które daje.