Masaż endermologiczny sposobem na pozbycie się cellulitu

Kobiety, które bezskutecznie walczą z cellulitem, mogą wspomóc się zabiegami, które oferowane są w gabinetach kosmetycznych. Jednym z nich jest endermologia, która może być wykonywana na całe ciało. Ta skuteczna metoda modelowania, wyszczuplania sylwetki i eliminowania pomarańczowej skórki polega na intensywnym masażu.

Gładka skóra dzięki endermologii

endermologia na cellulit łódźStymuluje tkanki, a jednocześnie jest wyjątkowo komfortowa. Metoda ta jest bezinwazyjna, sprzyja relaksacji. Efektem jest wygładzenie skóry, a także wyszczuplenie sylwetki. W przypadku osób, którym sen z powiek spędza pomarańczowa skórka, doskonałym wyborem będzie endermologia na cellulit Łódź to miasto, gdzie profesjonalne gabinety medycyny estetycznej i kosmetyczne oferują tego typu metodę. Polega na masowaniu miejsc, na których pojawił się cellulit. Efektem tego jest rozbicie tkanki tłuszczowej, a także szybsze pozbycie się zalegających w organizmie toksyn. Zostaną one usunięte przez układ limfatyczny. Zabieg poprawia krążenie krwi, poprawia kondycję skóry, skutecznie zmniejsza bóle mięśniowe. Przed przystąpieniem do tej metody konieczne jest przeprowadzenie szczegółowego wywiadu z każdym klientem, by wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Kolejnym krokiem jest ocena stopnia zaawansowania problemu, a także rodzaju skóry. Podczas zabiegu pacjent musi założyć odpowiednią odzież, która chroni skórę. Metoda ta stymuluje krążenie, przyspiesza metabolizm i procesy regeneracyjne naskórka. Dzięki niej może skutecznie usunąć toksyny i zalegający tłuszcz oraz cellulit. Endermologia przyczynia się także do zwiększenia produkcji elastyny i kolagenu.

Doświadczona osoba dobiera stopień intensywności masażu indywidualnie dla każdego pacjenta, dzięki czemu zabieg nie powoduje dyskomfortu, jest bezpieczny, przynosi pożądane rezultaty. Efektem endermologii jest między innymi likwidacja cellulitu, poprawa ujędrnienia i elastyczności skóry, a także wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki.