Malowane garaże z akrylową powierzchnią

Stalowe garaże z blachy są bardzo atrakcyjne dla wielu właścicieli posesji, których nie stać na wybudowanie garażu murowanego, lub którzy nie mogą dostać pozwolenia na budowę. Takie garaże w zupełności wystarczają większości nabywców, gdyż są one trwałe, i chronią samochód przed większością uszkodzeń, powstających podczas garażowania.

Garaże modułowe z powierzchnią akrylową

garaż akrylowyNiektórzy posiadacze garaży blaszanych dodatkowo malują je w takim kolorze, który lepiej wtapia się w otoczenie. Efekty różnią się w zależności od zastosowanych metod, toteż garaże które zostały wykonane z myślą o znacznie lepszym wpasowaniu garażu do okolicznych zabudowań są coraz bardziej popularne. Garaż akrylowy jest jednym z najbardziej rekomendowanych rodzajów garaży dla osób chcących konstrukcję bardziej ozdobną niż wersja z surowej blachy. Taki garaż jest od wewnętrznej strony identyczny jak jego standardowa wersja, i składany jest na dokładnie takim samym szkielecie wewnętrznym. Zewnętrzna strona paneli, natomiast, jest pokryta warstwą akrylowego tworzywa, które ma imitować deski lub inną powierzchnię, jaka mogłaby być wykończeniem normalnego garażu. Czasem owe garaże można dostać w stanie całkowicie surowym, do własnoręcznego wykończenia, choć większość nabywców preferuje gotowe warianty, już pomalowane i zabezpieczone, które wystarczy złożyć na wybranym miejscu.

Garaże te można idealnie wpasować do wyglądu już istniejących zabudowań lub wyglądu całej posesji, a przy dobrym połączeniu kolorystycznym często mogą wyglądać niczym integralna część wystroju. Z tego powodu są coraz częściej oferowane przez producentów garaży modularnych, i pojawia się tam coraz to więcej różnych wariantów, wykończonych na inny sposób czy też mających odmienne malowanie.