Logo na kartonach – reklama i funkcjonalność w jednym

Reklama podstawowe źródło na pozyskanie klienta. Ma swoje wady oraz liczne zalety. Nachalna reklama może zniechęcić klienta do zakupów. 

Pośród form wizualnych istnieją reklamy, które skuteczne przyciągają wzrok klienta. Jedną z takich form jest karton oklejony logiem w formie taśmy. 

Komercyjne zalety stosowania taśmy z logotypem 

taśma konturowa z logoZe standardowych zalet stosowania taśm firmowych jest wygląd. Kartom oklejony spersonalizowaną taśmą wyróżnia się na tle innych. Dzięki czemu paczka zyskuje ładny i niepowtarzalny wygląd. Dekoracyjna taśma konturowa z logo pozwala na skuteczną oraz nienachalną reklamę. Karton zapakowany taśmą z własnym logo pozwala na prostą identyfikację marki. Gdy taśma konturowa z logo trafi pod dźwig klienta nabywca z prędkością światła zapamięta firmę. W zależność od poziomu obsługi oraz szybkości dostarczenia paczki możesz liczyć na stałego klienta. 

Praktyczne zalety stosowania taśmy z logotypem

Za stosowanie firmowej taśmy do pakowania produktów przemawiają aspekty praktyczne. Stosowana na kartony taśma konturowa z logo to dobry pomysł na szczelne zabezpieczenie wyrobów. Wykorzystanie taśmy pozwala na zabezpieczenie kartonów podczas transportu. Profesjonalna taśma konturowa z logo jest sposobem na oznakowanie wyrobów w przestrzeni magazynowej. W tym celu warto posiadać kilka kolorowych taśm z logiem. Dzięki czemu taśma konturowa z logo może pomóc w organizacji prac magazynowych. Oznakowanie może dotyczyć kolejności wysyłki albo odnosić się do układu magazynu np. zielony kolor taśmy sugeruje, że produkt jest przeznaczony do ogrodu. 

Wykorzystywanie taśm z nadrukiem niesie wiele pozytywnych korzyści. Kolorowa taśma konturowa z logo jest dobrą dekoracją szarych kartonów oraz sprawdza się jako dodatkowa plomba.