Lekcje nauki profesjonalnego strzelania do rzutków

Kilka tygodni temu mój mąż kupił elektroniczną tarczę do gry w lotki. Powiesił ją na ścianie i zaczęliśmy w nią grać. Zabawa bardzo nam się spodobała, każdy chciał trafić w sam środek, urządzaliśmy sobie różne turnieje. Niestety tarcza była bardzo słabo wykonana i szybko się zniszczyła. Lotki ciągle się łamały i nie byłam pewna czy to nasza wina czy sprzętu. Przyszedł mi wtedy do głowy pomysł nauki strzelania do rzutków.

Rzutki – profesjonalne strzelanie i nauka

profesjonalna nauka strzelania do rzutkówStwierdziłam, że zacznę od przeszukania internetu w celu znalezienia kogoś, kto zajmuję się tym profesjonalnie. Przeglądałam więc internet, ale okazało się, że to nie jest wcale takie łatwe, bo nie jest to jakoś specjalnie popularne. W końcu jednak wpadła mi w oko profesjonalna nauka strzelania do rzutków w innym mieście. Oferta ta miała mnóstwo pozytywnych komentarzy. Wiele osób w opiniach podkreślało, że panuje miła atmosfera na zajęciach, co też jeszcze bardziej skusiło mnie do zapisania się z mężem właśnie tam. Po pierwszych lekcjach wiedziałam już, że to była świetna decyzja i wszystko o czym była mowa w komentarzach się sprawdziło. Na zajęciach uczyliśmy się różnych technik strzelania, mówiono nam o wielu ułatwieniach i sztuczkach. To było niesamowicie interesujące i czuliśmy, że w końcu znaleźliśmy własne hobby.

Minęło parę lekcji i nie żałuję. To super nauka przez zabawę, miło spędzony czas, zawsze to coś innego niż siedzenie w pracy przy komputerze. Do tego super ludzie z doświadczeniem, którzy znają się na tym co robią i przede wszystkim jest to robione z pasją. Zdecydowanie to zajęcie dla każdego, kto lubi i chce spróbować czegoś innego, ponieważ nie jest to często spotykane zajęcie, o czym zdecydowanie przekonałam się przy poszukiwaniu jakiegoś kursu.