Łatwe i przyjemne prace w domu

Majsterkowanie jest w dzisiejszych czasach bardzo proste. Wszystko to za sprawą nowoczesnych elektronarzędzi. Dzięki nim bez trudu kręcisz każdą wielkość śrubki, wywiercisz dziurę na dowolną długość, a także profesjonalnie doszlifujesz drewniany blat lub półkę. Jednym z najbardziej przydatnych narzędzi do domowego majsterkowania jest wielofunkcyjna wiertarko-wkrętarka.

Niezawodność akumulatorowej wiertarko-wkrętarki Kraft&Dele

dobra wiertarko wkrętarka kraftdeleSprzęt ten w połączeniu z licznymi wiertłami i wkrętami o różnych wielkościach sprawi, że każdy długi remont i szybkie składanie mebli przebiegnie bezproblemowo. Jednym z uznanych producentów elektronarzędzi jest firma Kraft&Dele. Jej najbardziej znanym produktem jest dobra wiertarko wkrętarka kraftdele. Niewielki, poręczny model z baterią Li-Ion o mocy 1300 mAh poradzi sobie z każdym wkrętem. Dodatkowo, krótki czas ładowania akumulatora, pozwoli na jego praktycznie nieprzerwaną pracę. Natomiast dzięki podświetleniu LED możemy w łatwy sposób korzystać z niej w zacienionych pomieszczeniu np. w piwnicy lub nocą.  Komfortowe i bezpieczne użytkowanie gwarantuje solidnie wykonana obudowa, która praktycznie w całości pokryta jest gumą. Dzięki temu, elektronarzędzie nie wyśliźnie się z dłoni. Na jej wydajność wpływa dwu stopniowa przekładnia, działająca z prędkością do 1350 obrotów na minutę. Pozwoli to na szybkie wiercenie nawet w grubym tynku.

W skład zestawu wchodzi wiertarko-wkrętarko o wadze nieco ponad 1kg, która zapakowana jest w poręczną walizkę. Zestaw zawiera także akumulator z dostosowaną do niej ładowarką. Ponadto znajdują się tam sześć wierteł i tyle samo bitów z uchwytem. Producent udziela na swój sprzęt 12 miesięcznej gwarancji door to door, dzięki czemu możemy oddać sprzęt do naprawy bez wychodzenia z domu.