Kubek ze zdjęciem – ciekawy sposób na przechowywanie zdjęć

Każdy z nas ma w domu sporo albumów ze zdjęciami. Dzisiaj powoli wychodzi już to z mody, ludzie zazwyczaj przechowują swoje zdjęcia na płytach czy na komputerach. Jest to w pewnym stopniu wygodne, ponieważ nie piętrzy to kolejnych albumów w szafach.

Kubek ze zdjęciem to ciekawy pomysł

 

Kubek ze zdjęciemJednak niektórym z nas zależy na tym, żeby mieć zdjęcie wywołane, najchętniej w formie papierowej, tak żeby w każdej chwili móc je sobie obejrzeć. Ciekawym pomysłem na to jak przechowywać zdjęcia może być również kubek ze zdjęciem. Jest to przedmiot, którego używamy każdego dnia, a jest to zatem dobry sposób na to, żeby przypominać sobie swoje ulubione zdjęcia każdego dnia. Na jednym kubku możemy umieścić kilka zdjęć, w formie pewnego rodzaju kolażu. Pomysł ten spotkał się już z aprobatą wielu ludzi. Wiadomo, że nie będziemy mieć w swoim domu tylu kubków ile mamy ulubionych zdjęć. Zatem można też wykorzystać fotomagnesy. Umieścić je możemy na przykład na lodówce, a to też pozwoli nam często wracać do ulubionych zdjęć pamiątkowych. Jeśli mówimy o magnesach to podobnym rodzajem gadżetów są przypinki.

Na nich też możemy zamówić sobie nadruk jakiejś fotografii, ale również jakiś cytat, który będzie nam się kojarzył z miłym wydarzeniem z życia. Jeśli mamy już bardzo wiele albumów, a szukanie jakiegoś zdjęcia może nam zabrać zbyt wiele czasu. Kiedy naszych półkach jest wiele ramek z ulubionymi zdjęciami powyższe rozwiązania mogą się okazać dla nas całkiem użyteczne i jak najbardziej praktyczne.