Kto może wynająć auto z wypożyczalni?

Oczywiście bezwzględnym warunkiem jest posiadanie prawa jazdy, gdy chcemy wypożyczyć auto z wypożyczalni. Dodatkowo niektóre firmy oferują wynajem tylko doświadczonym kierowcą, którzy mają powyżej 25 lat oraz prawo jazdy od minimum dwóch lat. Przedsiębiorcy powinni przedstawić wpis do ewidencji działalności gospodarczej, aby wynająć auto na firmę.

Ile kosztuje wynajem auta na Śląsku?

Wynajem samochodu ŚląskKoszty wynajmu samochodu zależą od wielu czynników i w każdej firmie będą to inne ceny. Przede wszystkim na cenę wpływa model auta, a także jego klasa oraz fakt czy będzie to wynajem długoterminowy czy też krótkoterminowy. Oczywiście zawsze, gdy wybierzemy dłuższy termin wynajęcia samochodu, to koszty będą zdecydowanie mniejsze niż w przypadku gdy zdecydujemy się na wynajem auta na jeden dzień. W niektórych wypożyczalniach Możemy nawet negocjować cenę, gdy wypożyczamy auto na dłużej niż 7 dni. Już od 50 zł za dobę zaczynają się średnie ceny, gdy decydujemy się na wynajem samochodu Śląsk na swoim terenie oferuje wiele marek oraz modeli pojazdów i tylko od nas zależy który model chcemy wypożyczyć. Wiele wypożyczalni samochodów pobiera również kaucję zwrotną po to, aby zabezpieczyć się w razie uszkodzenia pojazdu lub jakiegokolwiek wypadku. Jeżeli dojdzie do kolizji drogowej i wina leży po stronie drugiego kierowcy, to zawsze możemy liczyć na wynajem samochodu z ubezpieczenia OC sprawcy. W ten sposób auto zostanie nam w ciągu krótkiego czasu dostarczony na miejsce kolizji drogowej i będziemy nim mogli dalej podróżować. Oczywiście za taką usługę nic dodatkowo nie zapłacimy, ale musimy pamiętać, że możemy wybrać tylko auto, które było w cenie tego wynajmowanego przez nas.

Jak dokonać rezerwacji auta z wypożyczalni? Najprostszym sposobem jest rozmowa telefoniczna, ale bardzo wiele firm oferuje rezerwację przez internet i tam najczęściej Oferują oni również dodatkowe zniżki, aby klient od razu opłacił zamówienie przez internet. W ten sposób firma jest pewna, że auto zostanie wypożyczony, a my jako wynajmujący jesteśmy pewni, że samochód będzie na nas czekał.