Kłótnia weselna

Marta i Wojtek byli bardzo kłótliwą parą. Mieli bardzo wybuchowe charaktery i potrafili kłócić się o byle bzdurę. Na szczęście potrafili równie szybko się godzić.

Nieraz występują również kłótnie na weselach.

DJ na weseleKiedy oznajmili znajomym, że się pobierają ci zaczęli się w żartach zakładać o to czy parze młodej uda się przeżyć całe wesele bez sprzeczki. Faktycznie im bliżej było do ich wielkiego dnia tym bardziej się ze sobą awanturowali. Teraz bowiem spierali się już nie tylko o sprawy codzienne ale także o każdy najmniejszy element planowanego ślubu. Marcie na przykład zależało na zespole a dla Wojtka był to zbędny wydatek, upierał się, że wodzirej na wesele w zupełności wystarczy. Marta chciała klasycznego przyjęcia, Wojtkowi marzyła się impreza tematyczna. Kiedy jednak nadszedł ten wielki dzień obiecali sobie wzajemnie, że będą się pilnować i nie dopuszczą do żadnej sprzeczki. Niestety nie dali rady dotrzymać obietnic. Ślub odbył się w urokliwym kościółku w niewielkiej miejscowości na Śląsku. Zamiast jednak się delektować urokliwą scenerią ciągle na siebie mruczeli. Na nieszczęście sala weselna znajdowała się w położonych osiemnaście kilometrów dalej Katowicach. Tyle w zupełności wystarczyło do kolejnej kłótni. Na salę wkroczyli krzycząc na siebie zdrowo. Wszyscy goście przyglądali się im z zakłopotaniem, ale ci byli tak zajęci sobą, że nawet tego nie zauważali.

Sytuację uratował dj. Przerywając im stanowczo wygłosił mowę, która zdołała tak ich poruszyć, że zapomnieli o całej kłótni. Zabawa, pomimo tych małych potknięć, udała się doskonale. Wszyscy wspominają ją bardzo miło i mało kto pamięta o tych krótkich chwilach grozy na początku wesela.