Kasetony reklamowe dwustronne- co to jest?

Wiele osób słysząc słowo ,,kasetony” myśli o tych okropnych, styropianowych płatkach montowanych dawniej na sufitach domów i cieszy się, że wreszcie ludzi zmądrzeli i zamiast nich malują po prostu górę pokoju białą farbą, zamiast naklejania tego paskudztwa. Takie kasetony odeszły już na szczęście w zapomnienie, ale to nie sprawiło, że inne kasetony reklamowe dwustronne nie znalazły dla siebie nabywców.

Kasetony reklamowe dwustronne są popularne.

baner reklamowyKasetony podświetlane nie mają nic wspólnego z tymi straszydłami. Są to bardzo ładne, estetyczne produkty, które dzięki swoim właściwością stanowią bardzo dobrą alternatywę dla tradycyjnych banerów, czy papierowych reklam. Kasetony reklamowe jednostronne posiadają frezowaną grafikę, która zapewnia idealne oddanie kolorów i trwały nadruk, który przetrwa lata. Żeby jak najlepiej dopasować kolory często używana jest specjalna folia, która jest zgrzewana z pleksi, dzięki czemu można uzyskać wszelkie odcienie barw, ponieważ sama pleksi ma ograniczony zestaw kolorów. Takie kasetony zazwyczaj mają formę prostokąta położonego w poziomie, co jest kształtem bardzo uniwersalnym i eleganckim, pasującym do każdego rodzaju działalności. Kasetony dibond są podświetlane żarówkami ledowymi, co zapewnia modne i stałe oświetlenie całej powierzchni kasetonów, dzięki czemu całość będzie widoczna, a nie tylko część naszego napisu. Poza tym, oświetlenie led jest energooszczędne i ekologiczne, dzięki czemu nie musimy martwić się rachunkami za prąd. Płyta kompozytowa ma ograniczone właściwości plastyczne, zatem większe powierzchnie można stworzyć tylko poprzez łączenie kilku kasetonów, albo zakup kasetonów reklamowych napinanych, które mają nieograniczoną wielkość i zrobienie wielkich plansz nie stanowi z nimi problemów. Kasetony reklamowe dwustronne są idealnie gładkie, dzięki czemu łatwo jest je wyczyścić. Wystarczy przetrzeć je zwykłą szmatką nasączoną wodą lub jakimś płynem do mycia.

Dodatkowo powłoka kasetonów jest lakierowana, co zapewnia jej zwiększoną trwałość i odporność na mróz, deszcz, słońce, upał, czy śnieg. Najczęściej spotykane są kasetony reklamowe dwustronne podświetlane prostokątne, ale mogą też być okrągłe, owalne, w kształcie trójkątów, trapezów, kwadratów, czy niestandardowych kształtów, takich jak strzałki, czy równoległoboki.