Jak zrobić wesele z klasą?

Kiedy dorośniemy i postanowimy opuścić dom rodzinny przed naszym życie stanie szereg nowych wyzwań. Jednym z nich jest chociażby egzamin na prawo jazdy, kolejnym wyzwaniem jest wyprowadzka z domu rodzinnego i poukładanie sobie po kolei życia, co nie jest proste dla osób, które od zawsze mieszkały z rodzicami i nie musiały się o nic martwić.

Wesele z klasą

Zespół na weseleWłaśnie dla nich zderzenie z nową rzeczywistością jest najtrudniejsze. Ale bardzo często opuszczenie domu rodzinnego oznacza też poważniejsze sformalizowanie swojego związku, w końcu mamy tą samą partnerkę od kilku lat. Dlatego też organizując ślub, zaraz po nim wesele jest nam bardzo łatwo się dzięki temu dogadać. I tak po ustaleniu priorytetów oraz wybraniu sali i fotografa, najważniejszą kwestią dla nas jest zespół muzyczny. Z uwagi na to, że oboje bardzo lubimy muzykę i bardzo nas ona interesuje to oprawa muzyczna musi być na poziomie żebyśmy się nie musieli za to wstydzić. Dlatego postanowiliśmy, że nie zagra u nas typowy zespół na wesele opole, a będzie to najzwyczajniejszy zespół muzyczny, który nie ma w swoim repertuarze piosenek disco polo, ale jest jakimś cover bandem. Najlepiej jakiegoś znanego wykonawcy lub utytułowanego zespołu jak Beatelsi czy Iron Maiden lub Pink Floyd. Nasze wesele będzie pamiętane przez lata ze względu na muzykę jaka będzie oraz ze względu na stroje jakie będzie miała na sobie para młoda, ponieważ będą to stroje zaprojektowane przez samą Pannę Młodą, dlatego podczas wesela warto pochwalić ich ubiór.

Natomiast Pan Młody przygotował jedzenie na wesele i warto docenić to, że wszystko sam ugotował bez niczyjej pomocy, a robił to przez siedem dni i siedem nocy, bez chwili odpoczynku bez wytchnienia.