Gdzie szukać dobrych mebli na wymiar?

Wyprowadziłem się do Poznania, bo moja dziewczyna dostała w pracy awans, który wiązał się ze mianą miejsca zamieszkania. Olga zarabiała ogromne pieniądze i ta decyzja była oczywista. Ja pracowałem zdalnie w domu i miejsce nie miało dla mnie najmniejszego znaczenia.

Zlecenie wykonania mebli firmie z Poznania 

meble na wymiar poznańOlga już na stałe chciała mieszkać w Poznaniu i dlatego kupiła tam mieszkanie. Musiała je umeblować, bo nie miała nic poza materacem do spania. Poprosiła mnie o pomoc a ja się chętnie zgodziłem. Dla Olgi najważniejsze były meble do kuchni, ponieważ musiały być wykonane na wymiar. Nie miałem pojęcia jaka firma oferowała kuchenne meble na wymiar Poznań był dla mnie obcym miastem, bo mieszkałem w nim od tygodnia i nie bardzo wiedziałem gdzie szukać. Z pomocą przybył mi sąsiad z pierwszego piętra, którego spotkałem po drodze. Ośmieliłem się zapytać go, gdzie w Poznaniu znajdę firmę, która wykona meble kuchenne na wymiar a on od razu polecił mi konkretnego producenta mebli. Sam miał w kuchni od niego meble właśnie wykonane na wymiar i był zadowolony. Zaprosił mnie do siebie, żebym mógł zobaczyć jego kuchnię i byłem pod wrażeniem, bo meble były bardzo solidne. Kiedy Olga wróciła do domu, to od razu pokazałem jej stronę internetową producenta, który wykonywał meble na wymiar i Olga od razu się tym zainteresowała. Wybrała sobie zestaw mebli, które najbardziej jej odpowiadały. Załączyła wymiary i projekt kuchni zlecając jednocześnie wykonanie mebli na wymiar.

W tym samym tygodniu przyjechał pracownik z tej firmy, żeby pobrać wymiary bezpośrednio. Chciał mieć pewność, że meble zostaną należycie wykonane, ponieważ w takiej sytuacji różnica chociaż jednego centymetra mogła mieć ogromne znaczenie. To był prawdziwy profesjonalista.