Gdzie najczęściej kupuję kosmetyki?

Jak każda kobieta kocham zakupy. Dużo kobiet lubi kupować ubrania, ale ja zdecydowanie bardziej wolę kupować nowe kosmetyki, zarówno te do makijażu, jak i oczywiście pielęgnacji. Jestem wielką fanką sklepów internetowych z kosmetykami. To właśnie w takich miejscach robię najczęściej zakupy i wiem, że jest naprawdę dużo takich samych osób ja ja.

Kosmetyczne sklepy on-line mają przewagę nad stacjonarnymi

sklep internetowy z kosmetykamiJest wiele powodów, dla których tak bardzo lubię sklepy internetowe z kosmetykami i jestem ich stałą klientką. Moim zdaniem prawie każdy sklep internetowy z kosmetykami ma o wiele bardziej korzystne ceny niż większość drogerii stacjonarnych (jeżeli mówimy o normalnych, nie promocyjnych cenach). Jest to główny powód, dla którego kupuję kosmetyki przez Internet. Czasami różnica między produktami w sklepie on-line, a w sklepie stacjonarnym nie jest duża, wynosić może np. tylko złotówkę. Jednakże kiedy robi się większe zakupy (a takie właśnie najczęściej robię) to wtedy podliczając różnice w cenie wszystkich kosmetyków, oszczędność jest bardzo duża. Klienci sklepów internetowych na pewno wiedzą, że w takich sklepach asortyment jest zawsze bardzo bogaty. Tak samo jest w przypadku drogerii on-line. W takich sklepach często można trafić na takie produkty, które stacjonarnie są po prostu niedostępne. Przykładowo, wiele marek dostępnych w USA może kupić teraz w Polsce właśnie dzięki sklepom internetowym.

Parę dni temu złożyłam kolejne duże zamówienie w swoim ulubionym sklepie on-line sprzedającym kosmetyki. Jest to sklep, który ma fajny program dla stałych klientom – dzięki punktom zebranym za zamówienia co jakiś czas mogę wybrać sobie jakiś produkt kosmetyczny za darmo. Tym razem udało mi się dostać zupełnie za darmo bardzo fajny i drogi podkład. Uważam, że programy lojalnościowe również są wielką zaletą drogerii on-line.