Gdzie możemy wybrać się na rejsy jachtem?

Kiedy zastanawiamy się gdzie wybrać się na wakacje z naszymi dziećmi, jedną z ciekawych propozycji są rejsy organizowane najczęściej w basenie Morza Śródziemnego. Dzięki takiemu spędzeniu czasu wakacyjnego zwiedzimy wiele pięknych miejsc oraz poznamy urzekające piękno krajów śródziemnomorskich. Gdzie między innymi możemy wybrać się na taki rejs?

Rejsy wakacyjne organizowane w krajach śródziemnomorskich

rejsy rodzinneDecydując się na wybór miejsca wakacyjnego żeglowania, mamy do wyboru wiele pięknych zakątków. Jednym z nich jest chorwackie wybrzeże. Słynie ono z pięknych widoków, czystych wód oraz ciepłego i przyjemnego klimatu. Wybierając się na rejs po chorwackich wodach, mamy możliwość zabrania ze sobą dzieci. Żeglowanie jest możliwe po całym urzekającym wybrzeżu Chorwacji. Możemy zwiedzać piękne zakątki południowych wybrzeży niedaleko miasta Hvar. W środkowej części wybrzeża mamy do dyspozycji piękne miasto Split oraz tereny je okalające. Rejsy rodzinne są organizowane też po innych krajach. Do jednych z nich można zaliczyć Włochy i największą wyspę tego kraju, czyli Sycylię. Podczas wybierania rodzaju rejsu, mamy możliwość dostosowania go do naszych wymogów. Decydujemy się na rejs w gronie rodzinnym lub na jego wersję dla singli. Oferowane są także wakacyjne rejsy studenckie oraz szkoleniowe, podczas których nauczymy się techniki żeglowania jachtem. Po jego ukończeniu otrzymujemy certyfikat potwierdzający nasze umiejętności.

Rejsy po Morzu Adriatyckim i Śródziemnym to fascynujące przeżycie wakacyjne, które możemy przeżyć z rodziną lub znajomymi. Jeżeli mamy taką ochotę, wyruszamy również sami na podbój ciepłych mórz. Podczas rejsu nasze dzieci także przeżywają niezapomnianą przygodę, która będzie przez nich wspominana przez długi czas.