Fachowe odgrzybianie budynków

Budynek w którym miał powstać nowy sklep i salon gier nadawał się do kapitalnego remontu, i braliśmy to pod uwagę gdy kupowaliśmy go, aczkolwiek osuszenie i odgrzybienie było zadaniem ponad nasze siły, jak się okazało. Mimo wszelkich starań, grzyby ciągle odrastały i nie było sposobu żeby pozbyć się ich na stałe.

Fachowe odgrzybianie nieużytków i pomieszczeń przed remontem

osuszanie murów warszawaNie chcąc tracić niepotrzebnie sił i środków zdecydowaliśmy w końcu wynająć usługi firmy która zajmuje się usuwaniem zagrzybienia i skutków długotrwałego zawilgocenia pomieszczeń, oraz która takie pomieszczenia osusza i przygotowuje pod remonty. W naszej okolicy działa mnóstwo takich firm, mniejszych czy większych, gdyż jak się okazało, problem z zagrzybieniem pomieszczeń nie jest wcale taki rzadki, więc bez problemu mogliśmy przebierać w ofertach i wybrać firmę nie tylko renomowaną, ale również i taką która miałaby wystarczająco szybkie terminy. Zaangażowana przez nas firma zajmuje się odgrzybianiem i osuszaniem pomieszczeń, a największą reklamą dla nas był fakt, iż zajmowała się usuwaniem skutków powodzi i poważnych zalań w całym kraju, więc nasz obiekt w porównaniu nie stanowił najmniejszego problemu. Tak jak mieliśmy nadzieję, pracownicy firmy przyjęli zlecenie i pojawili się na miejscu na oględziny już następnego dnia.

Budynek nie był szczególnie problemowy, jak okazało się z wstępnej oceny stanu, i mógł być osuszony i odgrzybiony bez konieczności zastosowania nadzwyczajnych środków czy preparatów o szczególnie silnym działaniu. Oznaczało to również iż prace mogą być wykonane bardzo szybko, tak by nie przeciągać remontu i otwarcia obiektu. Co ciekawe, za sprawne i szybkie odgrzybianie zapłaciliśmy o wiele mniej niż na początku zakładaliśmy wedle wyceny.

Więcej na stronie https://www.dryart.pl