Dałam się namówić na depilację laserową

Moja siostra ma własny salon kosmetyczny i jest świetna w tym co robi. Nie raz robiłam sobie u niej różne zabiegi na twarz i zawsze byłam bardzo zadowolona. Ostatnio zapisała się na jakiś kurs i kupiła sprzęt do depilacji laserowej. Rozwija się cały czas.

Skutecznie zrobiono mi w salonie depilację laserową

skuteczna depilacja laserowa we WrocławiuMoja siostra Iwona od razu do mnie zadzwoniła i zapytała czy poddałabym się takiemu zabiegowi. Skończyła kurs, ale chce na kimś jeszcze wypróbować jak sobie radzi. Zawsze mnie interesowała skuteczna depilacja laserowa we Wrocławiu i nawet ucieszyłam się, że siostra także będzie ją miała w ofercie. Początkowo nie wiedziałam czy chcę właśnie do niej iść, bo skończyła tylko kurs, ale wyjaśniła mi na czym to polega i w końcu dałam się jej namówić. Pojechałam do niej jak już zamknęła salon. Zapewniała mnie, że ma świetny sprzęt, dzięki któremu wykonywana jest najbardziej skuteczna depilacja laserowa we Wrocławiu i wystarczą dwa do trzech zabiegów. Siostra była świetnie przygotowana i widziałam, że robi wszystko bardzo uważnie i sterylnie. Kiedy wykonała mi depilację to powiedziała, że za miesiąc przyjdę ponownie, bo minie wtedy odpowiedni czas. Nie umawiałyśmy się od razu, bo wiedziałam, że i tak będzie to robiła po godzinach pracy. W sumie to od razu zauważyłam różnicę, bo włosy wolniej rosły i było ich zdecydowanie mniej. To na prawdę bardzo skuteczna depilacja laserowa we Wrocławiu, która siostra wykonała mi jak należy. Wystarczy mi jeszcze jedna wizyta i będzie wszystko w porządku.

Teraz to Iwona wykonuję depilację regularnie w salonie i wszystkie klientki są bardzo zadowolone. Ja nie muszę się już poddawać temu zabiegowi, bo mi go wykonała i mam już spokój. Dobrze, że dałam się namówić siostrze na tę depilację laserową.