Czy potrzebny mi jest adwokat?

Mam nieciekawą sytuację rodzinną. Okazało się, że przez wiele lat mój mąż był manipulatorem, który buntował moje dzieci przeciwko mnie. Teraz, kiedy chce się rozwieść, chce mi je zabrać. Wszystko dlatego, że ma kochankę i z nią chce rozpocząć życie. Ja nie mam pracy, nie mam nic. Stwierdziłam, że muszę poszukać dobrego adwokata.

Adwokat potrzebny w sytuacji kryzysowej

adwokat strzelinTaką mam własnie ja. Sytuacja kryzysowa trwa już bardzo długo i jej nie wytrzymuję. Boję się, że mąż zabierze mi dzieci. Ja zawsze byłam dobrą matką. Znalazłam adwokata, który pracował w ośrodku dla osób, które uległy przemocy w rodzinie. Okazało się, że on stosując na mnie przemoc ekonomiczną, psychiczną i emocjonalną sam będzie musiał mieć adwokata. To, że ja nie pracuję, nie znaczy że jestem złą matką. Mój adwokat Strzelin powiedział mi, że muszę szybko znaleźć pracę i mieszkanie. Póki co mieszkam u męża. Moje dzieci również były przesłuchane przez adwokata. Według ich zeznań stwierdził, że mąż nie ma szans mi ich odebrać, ponieważ ewidentnie wpływa źle na ich psychikę. Adwokat Strzelin jest dla mnie wsparciem prawnym oraz psychologicznym. W tej mojej sytuacji, gdzie jestem zastraszana, jego wsparcie okazuje się naprawdę bardzo potrzebne. Mam nadzieję tylko, że niedługo będzie po wszystkim. Adwokat będzie mnie reprezentował podczas sprawy rozwodowej. Cieszę się, bo na pewno będzie to stresujące i niemiłe przeżycie, które odbije się na mojej słabej psychice. Chcę, aby już było po wszystkim.

Mój mąż chcąc zwalić winę na mnie, sam się wybiela ze swojej winy. Niesłusznie. Nie wie nawet, że mam adwokata, że leczę się w ośrodku na depresję wywołana przez niego. Zapewne sąd uzna jego winę. Będzie musiał poszukać sobie dobrego adwokata, bo będę wymagać od niego wysokich alimentów na dzieci!