Catering ze Szczecina

Jestem szefem małej firmy. Bardzo dbam o to, by mieć jak najlepsze stosunki ze swoimi pracownikami. Aby i oni dobrze się czuli w swoim towarzystwie, co miesiąc organizuję im w czasie pracy obiady. Do tego celu wynajmuję catering ze Szczecina, wcześniej pytając swoich podwładnych o ich gusta smakowe. Zauważam, że stosowane przeze mnie rozwiązanie, przynosi pozytywne efekty.

Zamówienie szczecińskiego cateringu

catering szczecinJako szef firmy muszę dbać o relacji na linii pracownicy-szef oraz o relacje samych pracowników. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ chcę, aby przychodzili oni do pracy z uśmiechem na ustach. Rzecz jasna wynagradzam ich odpowiednio, jednak wiem, że nie wszystko da się wypracować pieniędzmi. Aby atmosfera w pracy była świetna, organizuję swoim pracownikom comiesięczne obiady. Oczywiście rzecz się dzieje w czasie pracy. Wcześniej również pytam ich o ich preferencje smakowe, tak aby wszyscy byli zadowoleni. Aby wszystko przebiegło sprawnie, co miesiąc do naszej firmy przyjeżdża z tymi posiłkami catering Szczecin to bardzo duże miasto, więc do dyspozycji miałem bardzo wiele firm dowożących catering, jednak od lat trwam przy jednej. Dlaczego? Powód jest prosty. Dowozi przepyszne jedzenie i nigdy nas nie zawiodła. Bardzo chwalę sobie współpracę z tą firmą i mam nadzieję, że będzie jak najdłuższa. Moi pracownicy również są bardzo zadowoleni, a w szczególności zadowolone są ich pełne brzuchy.

Kiedy ostatnio przypadł dzień, w którym mieliśmy zjeść wspólnie obiad z pracownikami, również skorzystałem z usług szczecińskiej firmy cateringowej. Ponownie jedzenie okazało się bardzo smaczne. Jestem przekonany, że w dalszym ciągu będę korzystał z ich oferty, chyba że nastąpi krach na rynku i będę musiał wycofać się ze swojego biznesu.