Bluzy dla brata i bratowej

Zostałam zaproszona na imprezę z okazji pierwszej rocznicy ślubu mojego brata z moją bratową. Jak to mówią jest to rocznica papierowa, a zazwyczaj kupuje się ludziom takie rzeczy związane z tym symbolem. W moim przypadku na papierową rocznicę kupię im kartkę, ale pójść na imprezę z samą kartką trochę głupio. Dlatego wymyśliłam, że zamówię im bluzy.

Bluzy w prezencie z okazji rocznicy ślubu

bluzy dla niej i dla niegoMój brat i bratowa uwielbiają chodzić w rzeczach, które są podobne do siebie. Znalazłam w internecie bluzy dla niej i dla niego. W związku z tym, że mają już koszulki z takimi samymi nadrukami, postanowiłam zainwestować w takie bluzy. Jako, że jest to pierwsza rocznica ślubu to jeszcze są na tyle zafiksowani na swoim punkcie, że nadal chodzą w rzeczach pasujących do siebie. Znalazłam bluzy z napisem king oraz queen. Pasować będą idealnie, ponieważ małżeństwo trwa rok, a wiek małżonków to dwadzieścia pięć lat. Jest to taki wiek, kiedy wypada chodzić w takich rzeczach. Babci i dziadkowi bym nie kupiła takich bluz. Ogólnie uważam, że ktoś miał fajny pomysł na bluzy dla niej i dla niego. Ja co prawda ze swoim mężem bym takich nie założyła, ale zapewne to kwestia stażu małżeństwa i całkowicie odmiennego stylu ubierania. Uważam, że to świetny prezent nie tylko na rocznicę ślubu, ale również na dzień kobiet, czy dzień chłopaka. Kolory są różne dzięki czemu na pewno uda się trafić w gust osób obdarowywanych prezentem.  

Bluzy zamówiła i powiem szczerze, że jestem zachwycona jakością materiału oraz starannie wykonanym nadrukiem. Już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła nimi obdarować mojego brata i bratową. Bluzy dla niej i dla niego na pewno im się spodobają i docenią ten prezent. Przynajmniej taką mam nadzieję. Zrezst a już niedługo się przekonam.