Biżuteria jak u celebrytki

 

Zawsze chciałam być piękna i doceniana. Chyba jak każda kobieta, jednak ja bardzo ciężko pracowałam na swój wizerunek. Nie byłam materialistką, doceniałam inne rzeczy poza wyglądem, jednak był on dla mnie niezwykle ważny. Musiałam się odpowiednio prezentować, i być na bieżąco ze wszystkimi trendami mody. Trzeba być na czasie.

Zakupy nowej kolekcji

biżuteria celebrytkiZawsze śledzę wszelkie magazyny i portale plotkarskie. Stąd wiem doskonale, co jest na topie, a co sprawia, że kobiety mogą być wyśmiane. Znam się na tym, ponieważ spędzam wiele czasu na tym, aby udoskonalać mój wizerunek. Jak tylko zobaczyłam, że biżuteria celebrytki którą uwielbiam, jest już w regularnej sprzedaży, stwierdziłam, że muszę ją mieć. Zawsze podziwiałam tę kobietę za to, że mimo, że ma tyle na głowie, to zachowuje klasę, i nigdy nie ma żadnych głupich wpadek. Mimo sławy, zawsze w jakiś sposób chroniła swoją prywatność. Uwielbiałam jej styl, dlatego stwierdziłam, że muszę mieć taki sam naszyjnik jak ona. Wybrałam się w tym celu do jubilera, u którego można było taki dostać. Oprócz naszyjnika, mogłam podziwiać wiele innych błyskotek, które przypadły my do gustu. Gdybym tylko miała tyle pieniędzy, to wykupiłabym chyba cały ten sklep. Przymierzyłam naszyjnik, bo zanim go kupiłam, musiałam zobaczyć, czy dobrze mi leży. Okazało się, że jest jak ulał. Wspaniale prezentował się na mojej szyi, a promienie słońca, które wpadały do sklepu dodatkowo podkreślały jego urok, bo błyszczał się wtedy i promieniał.

Tego dnia, do mojej kolekcji dołączył naszyjnik znanej celebrytki, o którym marzyłam od dłuższego czasu. Zajął specjalne miejsce w mojej szkatułce. Będę go nosiła na same ważne wydarzenia. Jedno z nich mam już niebawem. Jest to wesele mojej ulubionej kuzynki. Będę w nim wyglądała świetnie.