Balkony z aluminiowymi balustradami

Wygranie przetargu na budowę osiedla mieszkaniowego było dla mojej firmy ogromną szansą. Początkowo byłem przekonany, że mi się nie uda, gdyż moja oferta do najtańszych nie należała, ale zaoferowałem sporo innych udogodnień, które jednak zostały wzięte pod uwagę. 

Wybór aluminiowych balustrad na balkony bloku mieszkalnego 

aluminiowe balustrady balkonoweDo wybudowania było pięć bloków mieszkalnych i każdy z nich miał liczyć sobie po cztery piętra. Budynki były nowoczesne i inwestor był przekonany, że szybko sprzeda wszystkie mieszkania. Każde mieszkanie miało mieć balkon o takim samym wymiarze i tutaj postawiłem na najlepsze rozwiązanie, jakie było dostępne na rynku. Do tego rodzaju budynków pasowały najlepiej aluminiowe balustrady balkonowe, które uwzględniłem już w ofercie przetargowej. Ten pomysł inwestorowi najbardziej się spodobał, ale nie tylko przez niską cenę. Balustrady tego typu były bardzo nowoczesne i idealnie pasowały do tego typu budynków. Wszyscy moi pracownicy zostali zaangażowani do tego zlecenia i wszystkie bloki były budowane jednocześnie. Kiedy przyszedł czas na zamówienie balustrad balkonowych, to odezwałem się do swojego zaprzyjaźnionego producenta, z którym współpracowałem przy każdym swoim zleceniu. Miałem już wybrane konkretne balustrady aluminiowe, które od razu zamówiłem. Ich dostawa została błyskawicznie zrealizowana i całe zamówienie było kompletne. Przy montażu balustrad balkonowych pracowali moi najlepsi pracownicy, którzy byli szybcy i niezawodni. 

Inwestor był zadowolony z terminu, w którym nastąpiło zakończenie prac budowlanych i przyznał, że dokonał najlepszego wyboru decydując się na współpracę właśnie z moją firmą. Miał w planach jeszcze kilka inwestycji i obiecał, że również pod uwagę weźmie moją firmę budowlaną.