Bajeczne Murzasichle idealne na rodzinne ferie

Już w pierwszej połowie stycznia w kilku województwach zaczną się ferie zimowe. Jak co roku tak i w przyszłym ferie są podzielone na turnusy po to, żeby wszyscy mogli w miarę swobodnie wypocząć. Tym bardziej, że zdecydowana większość rodzin na ferie wyjeżdża w Tatry. Dzięki rozłożeniu ferii na turnusy każdy może znaleźć wolne noclegi.

Zimą warto spędzić urlop w Murzasichlu

murzasichle - noclegi z wyżywieniem w hoteluW Tatrach jest wiele uroczych i wartych zobaczenia miasteczek. Położone są one w różnych częściach Podhala, ale są niedrogie i można w nich odpocząć z dala od tłumów. Na uwagę na pewno zasługuje miejscowość Murzasichle, które z roku na rok odwiedzane jest przez większą liczbę turystów. Jest to miejsce idealne na rodzinne ferie a pensjonaty i hotele nastawione są tam głównie na rodziny z dziećmi. Rodzice, którzy chcieliby spędzić w miarę niedrogo ferie ze swoimi pociechami powinni wybrać właśnie Murzasichle – noclegi z wyżywieniem w hotelu można tam znaleźć już od stu złotych za osobę. I to w naprawdę dobrym hotelu. Widać, że branża hotelarska i gastronomiczna jest tam nastawiona raczej na to, żeby turyści wracali tam co rok. Murzasichle ma jednak o wiele więcej walorów. Znajdziemy tam nowoczesny wyciąg narciarski, góralskie klimatyczne karczmy a także tradycyjną bacówkę, w której możemy kupić wyśmienite oscypki. A jeśli ktoś chciałby zobaczyć Zakopane to z Murzasichle jest tam dosłownie rzut beretem.

Rodzice, których stać jest na zabranie dzieci na ferie zimowe, powinni wybrać się ze swoimi pociechami właśnie do Murzasichle. Białe szaleństwo w połączeniu z pysznym jedzeniem to jest przecież to, co potrzebne jest każdej rodzinie zimą. A to wszystko znajdziemy w Murzasichle – miejscowości, która położona jest w górskiej kotlinie i dzięki temu wygląda iście bajkowo.