Akcesoria dla karmiącej mamy

Każda przyszła mama chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Dlatego większość z nich postanawia, że będzie swojego noworodka karmić piersią. Według światowej organizacji zdrowia mleko mamy jest najlepsze i jedyne o takich składnikach, dla małego dziecka. Do szóstego miesiąca życia wystarczy tylko ono by zaspokoić potrzeby żywieniowe naszego noworodka i niemowlaka.

Poduszka dla mamy karmiącej

poduszka rogal do karmieniaCzęsto pierwsze dni karmienia wcale nie są łatwe. Mama postawiona jest przed nowym i bardzo wymagającym zadaniem. Dlatego też w sklepach z artykułami dla dzieci pojawiła się poduszka rogal do karmienia. Łatwie ona bardzo ułożenia dziecka w takiej pozycji, w której będzie i jemu i mamie bardzo wygodnie. Jest to niezwykle ważne ponieważ nie zawsze mama, która urodziła pierwsze dziecko, wie jakie przytrzymać do piersi by piło w sposób odpowiedni. Niestety ale bardzo często nie odpowiednia pozycja podczas karmienia powoduje rezygnację zarówno ze strony mamy jak i ze strony noworodka. Cena za taką poduszkę rogal z wymienną poszewką to koszt około 80 do 100 zł. Poszewkę, którą zapinana jest na zamek błyskawiczny, należy prać w środkach do prania ubrań dziecięcych. Takie poduszki rogale do karmienia wystepują w różnych kolorach, wzorach oraz wielkości.

Mamy starają się dla swoich dzieci najlepiej jak potrafią. Te, które mogą karmić piersią i dobrze się z tym czują na pewno to robią. Dla takich mam w sklepach z artykułami dla dzieci dostępne są akcesoria, które wspomagają oraz ułatwiają karmienie. Jedną z takich rzeczy jest Rogal poduszka, która w sposób prawidłowy pomaga mamie ułożyć dziecko do swojej piersi. Za naprawdę niewielki koszt mamy naprawdę bardzo fajny i przydatny przedmiot, który można kupić w każdym sklepie z artykułami dla dzieci.